Rapid slavio nakon preokreta, Seltik samo 1:1

Fudbaleri Rapida savladali su Spartu iz Praga sa 2:1 u prvom meču druge runde kvalifikacija za Ligu šampiona.

Česima je pripalo prvo poluvrijeme. Povela je u drugom minutu preko Krejčija. Ipak, domaći su uspjeli da preokrenu pa sa prednošću idu na revanš.

Pobjedu Rapidu donio je Knasmulner golovima u 63. i 71. minutu.

Odličan meč odigrali su u Glazgovu Seltik i Midtjiland, a pobjednika nije bilo – 1:1.

Poveo je Seltik golom Abade u 39. minutu, ali je onda Biton dobio crveni karton pet minuta kasnije.

Gosti su takođe ostali sa desetoricom u 56. minutu kada je Drejer isključen, ali im to nije smetalo da izjednače i to golom Evandera u 65. minutu.

U ostalim rezultatima Kluž je jedva pobijedio Linkoln na Gibraltaru (2:1), dok je Ferencvaroš rutinski savladao Žalgiris – 2:2.