Real slavio nad Juventusom

Real Madrid, aktuelni šampion Evrope, na prepunom “Rouz bol” stadionu u Los Anđelesu slavili su nad ekipom Juventusa rezultatom 2:0.

Golove za “kraljevski” klub su postigli Karima Benzeme u 19. minutu iz jedanaesterca , a drugi pogodak je upisao Mark Asensi u 69. minutu posle asistencije Hesusa Valjeha.

Jedina potencijalna šansa “Stare dame” viđena je od strane Bonućija iz slobodnog udarca u 12. minutu kada je pogodio prečku.

Ovaj meč je ispraćen pod lupom 93.702 gledalaca u nevjerovatnoj atmosferi u Pasadeni, predgrađu Los Anđelesa.

Španski mediji su dosta likovali kada je riječ o srpskom napadaču Dušanu Vlahoviću jer se na ovom meču nije naročito pokazao.

Takođe je i Barselona ostvarila trijumf nad ekipom Njujork Red Bulsa rezultatom 2:0.

Golove za katalonski klub postigli su Dembele u 40. minutu posle sjajne asistencije Rafinje, da bi drugi pogodak postigao Memfis Depaj u 87. minutu meča.