Real Madrid
Real Madrid bez Serhija Ramosa nije isti klub, barem tako pokazuju statistički podaci.

Kako u Primeri, tako i u Ligi Šampiona, iskusni štoper Real Madrida i kapiten ekipe je ključan u svakoj utakmici španskog kluba.

Serhio Ramos je započeo utakmicu protiv Kadiza i odigrao samo 45 minuta nakon čega je Zidan morao da ga zamijeni zbog povrede, a kraljevski klub u nastavku meča nije uspio da izjednači te su poraženi prvi put ove sezone u ligi.

Ramos je propustio gostovanje Real Madrida Šahtjoru, Ukrajinci su bili hendikepirani brojnim odsustvom igrača koji su pozitivno testirani na koronavirus, ali su ipak kao autsajderi uspjeli da slave sa 3:2 što je za Real drugi poraz zaredom nakon čega se sve više upitan ostanak Zidana na klupi madriđana.

Dobra vijest za Real madrid je to da španski mediji javljaju da se Ramos vratio treninzima već danas, a jasno je da kapiten Reala ne želi da propusti El Clasico iako je pitanje koliko će biti spreman za taj meč.

Što se tiče tima iz Katalonije, upitan je Jordi Alba, a konačna vijest vezano za njega očekuje se tokom dana. Ovosezonski El Clasico igraće se u subotu na “Nou Kampu” i počeće od 16 časova.