Real preživio “naoštreni” Šahtjor, remi u Lisabonu

0
12
Real
Fudbaleri Real Madrida ostvarili su, teže od očekivanog, treću pobjedu u Ligi šampiona. Madriđani su u okviru grupe F savladali Šahtjor rezultatom 2:1.

Djelovalo je da će biti lako za evropskog šampiona, naročito jer je Real golovima Rodriga i Vinisijusa već nakon pola sata imao prednost od 2:0.

Ipak, gosti nijesu odustajali, a golom Zubkova u finišu prvog poluvremena najavili su da će napraviti probleme Madriđanima.

Real je, međutim, uspio da sačuva prednost, iako je strepio do samog kraja meča.

Real

U jednom od najaznimljivijih duela večeri, Benfika i PSŽ odigrali su 1:1 u okviru grupe H.

PSŽ je poveo lijepim golom Mesija u 22. minutu.

Argentinac je tako pogodio protiv 40. različitog protivnika…

Bod “orlovima” donio je Danilo, autogolom u 41. minutu.

U istoj grupi Juvetnus je rutinski savladao Makabi iz Haife – 3:1.

Rabio je “načeo” Izraelce, potom je Vlahović početkom nastavka povisio na 2:0, da bi Dejvid smanjio u 75. minutu.

Tačku na meč, svojim drugim golom, stavio je Rabio u 83. minutu meča.