Reding poražen od Milvola

Nije uspio trener na klupi Redinga, Veljko Paunović da stigne do jubilarne 15. pobjede u Čempionšipu pošto je Reding poražen protiv Milvola sa 1:2.

Imao je Reding sve u svojim rukama do 77. minuta, ali su gosti tada stigli do izjednačenja, da bi “rojalsi” primili još jedan gol u samom finišu meča.

Prava šteta za Veljka Paunovića pošto su njegovi fudbaleri danas bili nešto bolji rival od Milvola, ali to se nije i rezultatski oslikalo.

Njegov tim je poveo golom Alfe Semeda u 17. minutu. Delovalo je da je to dovoljno i da će domaći tim stići do tri boda, međutim…

U 77. minutu se ukazao Met Smit, da bi tačku na meč stavio Mejson Benet u 85. minutu i tako potpuno preokrenuo rezultat na današnjoj utakmici…

Njima će ovaj poraz veoma teško pasti u naporima da se direktno domognu plasmana u Premijer ligu. Ovako, realnije je da Paunovićeva ekipa završi u plej-ofu pa tamo proba da dođe do engleske elite.