Srbije
Fudbaleri Srbije i Jamajke odigrali su 1:1 u prijateljskom duelu u Japanu. U prvom meču na Kirin kupu, Dragan Stojković pružio je šansu čak devetorici debitanata.

Nijesu reprezentativci Srbije blistali u prvom poluvremenu tokom kojeg su stvorili samo jednu šansu i to u samom finišu (udarac Ilića odbranio golman Jamajčana).

Jamajka takođe nije blistala ali je ipak uspjela da dođe do gola. U 29. minutu Grej je iskoristio kardinalnu grešku golmana Nikolića i bez problema je poslao loptu u mrežu.

Piksi je napravio četiri izmjene na poluvremenu i to je dalo rezultata u 61. minutu. Bivši štoper Partizana, Strahinja Pavlović, šutirao je lijepo desnom nogom u donji desni ugao i tako izjednačio rezultat.

Do kraja utakmice nije bilo prevelikih uzbuđenja i meč je završen rezultatom 1:1.

Srbija će 11. juna igrati još jedan duel, a rival će im biti domaća selekcija Japana.