U-19: Omladinska reprezentacija poražena u Skoplju

Omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je u Skoplju od selekcije Sjeverne Makedonije, rezultatom 2:0, u prvom od dva planirana prijateljska meča.

U prvom poluvremenu naša selekcija je kontrolisala igru i propustila nekoliko dobrih šansi da dođe do prednosti. Najbolje šanse propustili su Viktor Đukanović i Vasilije Delibašić pa je prvi dio igre završen bez golova.

U nastavku, domaćin je poveo u 54. minutu golom Davkova da bi u 69. minutu prednost duplirao Feta, iz jedenaesterca.

Selektor Drašković nije mogao da računa na nekoliko igrača ali može biti zadovoljan igrom svojih izabranika.

Revanš meč će se igrati u četvrtak, na trening kampu FS S. Makedonije u Skoplju, od 11 časova.

Sj. Makedonija: Stefan Tasev, Dario Jovanovski, Gregori Davkov, Samet Redžepi, Andrej Stojčevski, Vane Krstevski, Behar Feta, Hristijan Josifoski, Mihail Talevski, Oktaj Rakipi, Ljupče Kudev.
Selektor: Vlatko Grozdanovski.

Crna Gora: Ivan Radović, Milan Radović (od 59. Nihad Balić), Nikola Vukotić (od 59. Damjan Dakić), Nemanja Božović (od 75. Viktor Roganović), Jovan Dašić (od 75. Jovan Perišić), Viktor Đukanović (od 75. Balša Ćetković), Aleksa Ćetković (od 66. Dušan Vuković), Damjan Mugoša (od 59. Luka Mihaljević), Kristijan Ernec (od 66. Đorđe Magdelinić), Milun Joković (od 68. Balša Vukotić), Vasilije Delibašić.
Selektor: Slobodan Drašković.