Riding
Izvor: Instagram
Riding stigao do trećeg uzastopnog remija.

Na svom terenu fudbaleri Ridinga izgubili su šansu da se domognu plej-ofa za ulazak u Premijer ligu. Meču protiv Svonsija završili su rezultatom 2:2.

Ekipa koju sa klupe predvodi srpski trener Veljko Paunović povela je u 31. minutu. Gol za svoj tim postigao je Jakua Meitea.

Iskusni gosti su ubrzo preokrenuli u svoju korist nakon što je Džamal Lav u 67. postigao gol, Andre Ajev u 83. minutu igre.

Iako je sve išlo ka tome da tri boda pođu Svonsiju, mladi defanzivac domaće ekipe Tomas Estevas je u trećem minutu nadoknade obezbijedio remi Ridingu.

Ovaj remi ih je na dva kola pred kraj sezone udaljio od mjesta koji vodi u plej-of na čak osam bodova.

Do kraja sezone ostalo je da odigraju meč sa Norvičem i Hadersfildom.