ARGENTINSKA LIGA: River nezaustavljivo hita ka tituli (VIDEO)

Ni polovina argentinskog šampionata nije odigrana, a već sada se može zaključiti da fudbaleri Rivera ove sezone nema dostojnog rivala.

“Milioneri” su se mučili na startu, pretpjeli su dva poraza u prvih pet kola, a onda su počeli da “metu” redom rivale. Posljednji u nizu bio je Independijente koji je pao na “Monumentalu“, u utakmici 13. kola – 2:0!

River je ovo osma vezana pobjeda, a gigant iz Buenos Ajresa u toj seriji nije primio NIJEDAN gol, dok je postigao 17.

Demikelisov tim već sada ima šest bodova više u odnosu na drugoplasirani San Lorenco, a čak 18 (!?) u odnosu na aktuelnog šampiona i najvećeg rivala – Boku.

Lider je do trijumfa nad Independijenteom stigao sa po jednim golom u oba poluvremena.

U prvom je pogodio Barko, da bi u nastavku Migel Borha stavio tačku na ovaj meč.

Ekipu Rivaera u narednih petanestak dana čekaju tri izuzetno teške utakmice.

Prvo će gostovati Atletiko Tukumanu, potom ih čeka putovanje u Brazil, na megdan Fluminenseu u Libertadoredsu, a sedmog maja će igrati protiv Boke, na “Monumentalu”.