Juventus za 7 minuta postigao tri gola i preokrenuo u Rimu!

Gledali smo nevjerovatnu utamicu između Juventusa i Rome u okviru 21. kola italijanske Serije A u kojoj je Juve odnio sva tri boda nakon nevjerovatnog preokreta.

Roma je nakon velikog vođstva od 3:1 i to u 55. minutu uspjela da ispusti prednost ali i da izgubi utakmicu, veliki preokret Juventusa i težak poraz Murinjovih izabranika.

Igrao se 11. minut utakmice kada je Roma stigla do vođstva preko preporođenog Tamija Abrahama, a Paulo Dibala je donio izjednačenje svom timu za mirniju pauzu na poluvremenu.

U nastavku utakmice Roma je povela u 48. minutu golom Mihtarijana, a Pelegrini je duplirao prednost vučice golom iz slobodnog udarca u 53. minutu za velikih 3:1.

U 70. minutu utakmice Juve preko Manuela Lokatelija smanjuje prednost domaće ekipe na 3:2, a već u 72. minutu Kuluševski donosi izjednačenje za Juventus, da bi nevjerovatan preokret servirao De Šiljo u 77. minutu i postavio konačan rezultat.

Matijas De Liht je u 83. minutu skrivio penal ali je Šćesni odbranio i nije dopustio domaćoj ekipi ni bod iz ove lude utakmice.