Roma
Roma, Napoli i Totenhem opravdali su ulogu favorita u utakmicama četvrte runde Lige Evrope.

Roma je u Rumuniji savladala Kluž sa 2:0.

Roma je u Rumuniji povela zahvaljujući autogolu Debeljuha u 49. minutu meča, da bi na 2:0 povisio Džordan Veretu u 67. minutu . Ranije večeras u istoj grupi Jang Bojs je savladao kao gost CSKA iz Sofije sa 1:0.

Na tabeli Roma vodi sa 10 bodova, Jang Bojs ima sedam, Kluž četiri, a CSKA samo jedan.

Napoli je kod kuće nadigrao Rijeku sa 2:0 golom autogolom Anastasija u 41. minutu i pogotkom Irvinga Lozana u 74. U istoj grupi AZ Alkmar i Real Sosijedad su odigrali bez golova.

Napoli je prvi na tabeli sadevet bodova, Sosijedad i Alkmar imaju po sedam, Rijeka je bez bodova.

Totenhem je kod kuće bio silan protiv Ludogoreca 4:0. Golove za Sparse postigli su Karlos Vinisijus (dva puta), Vinks i Lukas.

U toj grupi ranije večeras Antverp je u gostima bio bolji od LASK-a 2:0.

Na tabeli vode Totenhem i Antverp sa po devet bodova, LASK ima šest, a Ludogorec je bez bodova.