2
6
Ronald Kuman
Trener Barselone, Ronald Kuman, istakao je da nije nezadovoljan partijom svoje ekipe u jučerašnjem ”El Klasiku”.

Barsa je poražena od Real Madrida sa 2:1, a Holanđanin je rekao da je igra bila bolje nego rezultat.

”Nijesam zadovoljan rezultatom. Mislim da je ekipa odigrala dobro u prvom poluvremenu. Imali smo priliku da dođemo do prednosti. Znali smo da će nam, ako postignu pogodak, biti teško sa njihovom defanzivnom igrom,“ rekao je Kuman i nastavio:

”Nijesmo bili baš dobri u posljednjim dodavanjima i nijesmo stvarali velike prilike, osim šanse Desta.“

Kuman ističe da ništa nije gotova, da ekipa neće odustati i da je prvenstvo dugačko.

”Izgubiti kod kuće od Madrida… Ekipa je u prvom poluvremenu igrala dobro. Bila je to vrlo izjednačena utakmica. Teško je prihvatiti poraz, ali je neophodno. U Klasiku gubite više od tri boda. To je razumljivo, ali ne možemo da odustanemo. U srijedu se igra još jedna utakmica. Prvenstvo je vrlo dugačko”, zaključio je Ronald Kuman