Goleada u Nikšiću
Sutjeska FB
Sjajna utakmica u Nikšiću, između Sutjeske i Zete, obilježila je 23. rundu Telekom 1.CFL.

Sedam golova, od toga čak pet u prvom poluvremenu, palo je na Gradskom stadionu u Nikšiću. Marko Burzanović najavio je goleadu već u 3. minutu odličnom završnicom kontra napada, nakon što je Marko Ćetković izgubio loptu na svojoj polovini terena.

Isti igrač je duplirao prednost Zećana, iskoristio je veliku grešku štopera Sutjeske pa su gosti imali 0:2 nakon 22. minuta igre. Božo Marković je promašio penal za domaćina ali je na pravom mjestu bio talentovani Janjić koji je sproveo loptu u mrežu.

Dva gola prednosti Zeti vratio je Srđan Krstović u 38. minutu da bi peti gol u prvom poluvremenu postigao Marko Ćetković, koji je zabilježio 100. nastup za Sutjesku.

Bilo je jasno da se neće ovako završiti meč u Nikšiću. Nikola Janić je poravnao rezultat u 73. minutu a onda je rezervista Milivoje Raičević postigao gol za Nikšićane i donio veliku radost svojim saigračima pet minuta prije kraja.

Sutjeska će u narednom kolu gostovati Dečiću a Zeta će pokušati da prekine seriju poraza protiv Podgorice.