Seria A
Seria A

Roma neće igrati naredne sezone u Ligi šampiona, ali ćemo je najvjerovatnije gledati u Ligi Evrope. Ovaj tim je danas uspio da savlada Brešu sa 3:0 u okviru 32. kola Serije A bez velikih problema.

Roma je od starta bila bolji rival, imala je šansu preko Pereza, a onda je i Aleksandar Kolarov opalio iz slobodnog udarca u 40. minutu.

Ipak, nakon prvih 45 minuta golova nije bilo, ali zato u drugih jeste. Korner, igrao se 48. minut, a Federiko Facio je bio najviši u skoku i pogodio za 0:1.

Breša je imala svoje šanse, posebno preko Mangravitija, ali niko danas nije uspio da savlada golmana Rome.

Na drugoj strani novi gol u mreži Breše, Nikola Kalinić je uspio da pogodi, primio je odličan pas i pogodio od stative.

Za kraj, Nikolo Zaniolo pogađa za konačnih 0:3.