Siti razbio VBA u gostima!

Mančester Siti je dominantno savladao Vest Bromvič Albion u gostima rezulatom 5:0.

Izabranici Pepa Gvardiole su večeras demonstrirali silu iako desetkovani za pomoć Serhia Aguera i Kevina De Brujnea.

Već u 6. minut, Gundogan i Kanselo su sjajno odigrali i Gundogan pogađa za vođstvo gostiju, da bi Kanselo duplirao prednost “građana” kontroverznim golom i nove jako čudne situacije sa VAR tehnologijom.

Na isteku pola sata igre Gundogan se ponovo upisao u listu strijelaca za velikih 3:0 u prvom poluvremenu da bi Marez u nadoknadi pogodio za totalni potop domaćina.

U 57. minutu Marez je asistirao Sterlingu koji mu je asistirao kod njegovog gola, a to bi bio konačan rezultat ove utakmice. Dominantna predstava Sitija.

Do kraja utakmice mogli su postići još koji pogodak ali su rutinski priveli utakmicu kraju.