Škuletić
Dižon / Twitter
Srpski fudbaler Petar Škuletić bio je odličan u pobjedi Monpeljea nad Dižonom, u 24. kolu Francuske prve Lige.

Monpelje je slavio sa 4:2 (0:1), a Škuletić je bio strijelac u 91. minutu, samo 10 minuta nakon što je ušao u igru.

Ovo je prva pobjeda Škuletićevog tima nakon gotovo dva mjeseca, a preokret je kreirao Labord, nakon što je poslednjeplasirani tim lige poveo golom Kulibalija.

Savanije je pogodio za 3:1, da bi Konate smanjio na 3:2, a neizvjesnost u finišu otklonio bivši napadač Partizana.

Zanimljivo je bilo i na meču Nima i Monako, u kojoj su “kneževi” slavili sa 4:2 (2:2). Aleksandar Golovin je predvodio Monako, sa tri pogotka, dok je strijelac jednog bio Kevin Foland.

Brest je bio bolji od Bordoa sa 2:1, a Nica od Anžera sa 3:0, dok je Sent Etjen minimalnim rezultatom savladao Mec, 1:0.