Malme
Fudbaleri Malmea, Benfike i Jang Bojsa ostvarili su pobjede u prvim mečevima plej-ofa za Ligu šampiona.

Malme je na svom terenu savladao Ludogorec sa 2:0 čime je stigao na korak od plasmana u Ligu šampiona, prvi put nakon sezone 2015/16.

Prvi pogodak za Malme postigao je Birmančević u 26. minutu, da bi Berget u 61. minutu postavio konačan rezultat.

Benfika je sa 2:1 savladala PSV. Poveli su ”orlovi” golom Silve u 10. da bi Vajgl u 41. povisio na 2:1. Gol nade za holandski tim postigao je Gakpo u 41. minutu.

Jang Bojs je takođe slavio i to protiv Ferencvaroša (3:2) iako je od 25. minuta imao igrača manje.

Poveo je mađarski tim preko Bolija, da bi Elia izjednačio poslije svega dva minuta. Za Jang Bojs upisali su se i Siero i Garsija, dok je Boli bio definitivno junak Ferencvaroša, pošto je smanjio rezliku na 3:2, ali to je bilo sve.