Šok za River! Tigre zablistao na “Monumentalu” (VIDEO)

5
14
River
Fudbaleri River Plejta eliminisani su u četvrtfinalu argentinskog Luga kupa. “Milioneri” su prethodne noći poraženi od Tigrea rezultatom 2:1.

Marselo Galjardo izveo je, u ovom trenutku, najjaču postavu, ali ni to mu nije pomoglo.

Tigre je odigrao izuzetno zrelo i pametno, a i pored činjenice da je imao nešto manje od 30% posjeda lopte, uspio je da napravi velike probleme favorizovanom rivalu.

Već nakon minuta Retegi je doveo goste u vođstvo, za muk na “Monumentalu”:

River se tek početkom nastavka oporavio od šoka, a u 58. minutu Enco Fernandes je sjajnim udarcem poravanao rezultat.

Tigre nije pao nakon tog gola. Naprtovi, deset minuta kasnije Dijas je pogriješio, Kolidio je izašao sam na Armanija i bez problema ga savladao.

Pokušao je domaćin u preostalih dvadesetak minuta da stigne do poravnanja i izbori jedanaesterce, ali je Tigre odolio pa će u polufinalu igrati protiv Argentinos juniorsa.