Ole Gunar Solšer solskjer
Ole Gunar Solskjer / Twitter
Trener Mančester Junajteda Ole Gunar Solskjer bio je zadovoljan nakon pobjede njegovog tima protiv Njukasla u 25. kolu Premijer lige.

Crveni đavoli su relativno lako savladali Svrake rezultatom 3:1, a norveški stručnjak je bio zadovoljan onim što je vidio na tom meču.

-Morali smo u drugom poluvremenu da pronađemo način da pobijedimo. Prvo poluvrijeme nije bilo onakvo kakvo smo željeli možda i zbog Njukasla, možda i zbog svega što smo uradili tokom nedelje. Morali smo ponovo na teren nakon veoma intenzivnog meča i bilo nam je potrebno cijelo poluvrijeme da se pokrenemo, da prorade noge i da pronađemo energiju- izjavio je Ole Gunar Solskjer.

Trener Junajteda je posebno analizirao i neke svoje fudbalere.

-Oduševljen sam zbog Džejmsa. Bio je veoma pozitivan u poslednje vrijeme, radio je naporno i zaslužio je šansu. Oduševim se kada da gol. Rašford je neko ko je cijelog života napadač, brz je. Prvi gol je bio sjajan. On još može da uči, može da bude još bolji i to je ono što je dobro u našem timu, imamo mnogo mladih igrača koji imaju mjesta za napredak- dodao je Ole Gunar Solskjer.

Mančester Junajted trenutno se nalazi da drugom mjestu engleske Premijer lige, sa deset bodova manje od prvoplasiranog Sitija.