Spektakl u Rimu! Osam golova, tri crvena i podjela bodova!

0
3
rim
Meč dosadašnjeg toka italijanskog šampionata odigran je večeras u Rimu! Lacio i Udineze podijelili su bodove u posljednjem meču 15. kola – 4:4.

Sve što fudbal može da ponudi viđeno je na rimskom Olimpiku.

Čak osam golova, veliki broj prilika, tri crvena kartona i na kraju podjela bodova kojom će, uprkos dešavanju na terenu, gosti biti zadovoljniji.

Gosti su bili sjajni u prvom poluvremenu. Maltretirao je Beto odbranu Lacija, postigao je dva gola, a u listu strijelaca upisao se i Molina.

Između drugog gola Beta i pogotka Moline, mrežu gostiju zatresao je Imobile.

Rimljani su mnogo bolje ušli u drugi dio igre. Zapravo, kompletno drugo poluvrijeme Lacio je odigrao dosta bolje.

Pedro i Sergej Milinković savić su za svega pet minuta anulirali prednost Udinezea, a onda je Aćerbi donio Rimljanima prednost u 79. minutu.

Prethodno su isključeni Patrik sa jedne i Molina sa druge strane.

Ipak, Lacio nije uspio da sačuva tu prednost. U 99. minutu, niko nije motrio na Arslana koji je sjajnim udracem donio bod gostima.

U velikom slavlju, Valas je pretrjerao, pa mu je sudija Pićinini dodijelio crveni karton…