Srbija
izvor: Twitter
Srbija je pobijedila Azerbejdžan u trećem kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo rezultatom 2:1.

U ovom trenutku Srbija je prva u grupi sa sedam bodova ali i utakmicom više od Portugalaca.

Izabranici Dragana Stojkovića Piksija su danas bili znatno bolji tokom prvog poluvremena, dok su domaćini imali jednu šansu.

Aleksandar Mitrović je nastavio seriju pogodaka u dresu nacionalnog tima, a uz pomoć Tadića postigao je gol u 16. minutu.

U drugom poluvremenu Azerbejdžan je počeo sa znatno boljom igrom. Nepažnjom Kostića u 59. minutu došlo je do penala koji je izveo Makhmudov i time izjednačio rezultat.

Mitrović je u 81. minutu postigao svoj 41. reprezentativni pogodak i tako svoj tim doveo do pobjede. Meč je završen rezultatom 1:2.