Srbija
Srbija je na nevjerovatan način ostala bez pobjede u Dablinu protiv Republike Irske – 1:1.

Orlovi su do finiša meča imali prednost, terensku inicijativu, dominaciju, ali su autogolom ostali bez tri boda.

Srbija je povela golom Milinković Savića u 20. munutu, a u nastavku je imala nevjerovatan broj sjajnih prilika.

Kazna za promašaje stigla je tri minuta prije kraja kada je Milinković Savić, u namjeri da ispuca loptu, pogodio Milenkovića, a lopta se odbila u mrežu za konačan rezultat.

U istom terminu, Hrvatska je golovima Livaje i Pašalića uspjela da savlada Sloveniju i tako skoro pa eliminiše večerašnjeg protivnika iz trke za Katar.

Ubjedljivu pobjedu ostvarili su Holanđani koji su sa 6:1 savladali Tursku, kao i Danska protiv Izraela – 5:0.