Stanković: "Prvo poluvrijeme je bilo sigurno najgore od kako sam ja trener!"

U 25. kolu Linglong Superlige Srbije, Crvena zvezda je danas savladala TSC u Senti sa 3:1, a sva četiri gola postignuta su u drugom poluvremenu, uz dva isključenja, po jedno na obije strane. Stanković je po završetku meča rekao da je to bilo Zvezdino najgore poluvrijeme od kada je on na klupi crveno-bijelih.

Prvo poluvrijeme je bilo sigurno najgore od kako sam ja trener. Ispod svakog nivoa! U drugom smo mi bili mi. Stajali smo dobro na terenu, držali distanciju, igrali presing, koliko nam je to dozvoljavala organizovana ekipa TSC-a.

Oni dugo nisu primili gol i sigurno da ih je Mladen Krstajić dobro pripremio. Nismo se povukli posle primljenog gola i crvenog kartona već smo još jače dodali gas i uspjeli da okrenemo utakmicu u našu korist”, izjavio je Stanković za TV Arena Sport.