Suma
Izvor: Twitter
Bivši fudbaler Partizana, Sejduba Suma, postigao je prvjenac u dresu novog kluba Kuvajta.

Naime, Kuvajt je u zaostalom meču drugog kola grupe “C” Kupa federacija savladao Jarmuk sa 3:1 (0:1), a Gvinejac je bio taj koji je pomogao timu da dođe do pobjede.

Jarmuk je poveo sredinom prvog poluvremena, a zatim je Suma izjednačio u 53. minutu, šezdeset sekundi kasnije gol je potigao Mašari Ganam za 2:1. Do kraja utakmice domaćin je postigao još jedan gol i stigao do pobjede.

Ekipi Kuvajta ovo je bio drugi trijumf u isto toliko mečeva, dok je ekipi Jarmuka je ovo treći poraz u takmičenju.

Da se prisjetimo, Sejduba je igrao za Partizan od 2017. godine i na kraju se sa njima razišao zbog problematičnog karaktera. On se čak i oglašavao putem društvenih mreža gdje je javno napadao klub i trenera Aleksandra Stanojevića.

Klub je napustio nakon 114 utakmica, 27 golova, 23 asistencije i osvojenog Kupa.