Sutjeska izvukla bod u sudijskoj nadoknadi, Podgorica ispustila tri boda sa igračem više

Fudbaleri Sutjeske i Podgorice igrali su neriješeno, 1:1, u utakmici 26. kola Meridian 1.CFL. Domaćin uspio da dođe do boda u sudijskoj nadoknadi, Podgorica žali za tri boda.

Veoma napeta utakmica viđena je u Nikšiću između Sutjeske i Podgorice. Čak četiri žuta kartona i jedan crveni za domaćina u prvom poluvremenu, najbolje oslikavaju veliku borbu između ova dva tima. Ipak, Sutjeska je ostala sa igračem manje u 14. minutu kada je isključen Braziliac Augusto a terensku inicijativu gosti su iskoristili samo 10. minuta kasnije kada je Matija Krivokapić donio prednost Podgorici.

U nastavku je Podgorica kontrolisala dešavanja na terenu a najbolju šansu da riješi meč propustio je Luka Maraš kada je odabrao da asistira a ne da šutira na gol Vlada Giljena. Uslijedila je kazna, rezervista Marko Vuković donio je veliko slavlje svom timu u sudijskoj nadoknadi.

Slijedi pauza zbog obaveza A reprezentacije Crne Gore a za 15 dana Sutjeska će igrati protiv Titograda dok će Podgorica dočekati Rudar.