Sutjeska
Sutjeska je obezbijedila plasman u drugu rundu kvalifikacija za Ligu konferencija. Nakon pobjede u prvom meču (1:0), Nikšićani su remizirali na gostovanju Gagri – 1:1, što im je bilo dovoljno za plasman dalje.

Sutjeska je bila bolji rival tokom većeg dijela meča u Tbilisiju i sasvim zasluženo su zakazali dvomeč sa Makabijem iz Tel Avivom.

Nikšićani su do vođstva u Gruziji stigli u 51. minutu kada je Nikola Janjić pogodio, poslije asistencije Darka Nikača.

Imali su fudbaleri Sutjeske par dobrih šansi da ovjere pobjedu, ali su Nikač, Matanović i Marušić propustili izuzetno dobre partije.

To je Gagra kaznila i to golom Makacarie u 86. minutu, ali to je sve što su gruzijci uspjeli da urade pa je naš tim zasluženo otišao u narednu fazu.