Telekom Prva CFL 4. kolo: Sutjeska slavila, bez pobjednika u Danilovgradu

Telekom Prva CFL nastavljena je utakmicama 4. kola.

Duel Iskre i vodeće Podgorice završen je bez pobjednika, dok su trijumfe upisali fudbaleri Rudara i Sutjeske.

Iskra i Podgorica igrali su u Danilovgradu neriješeno 1:1.

Lider šampionata, koji je u prva tri kola ostvario maksimalan učinak, poveo je pogotkom Šalete Kordića u 41. minutu.

Izjednačio je, samo dva minuta kasnije, Alija Krnić, preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca.

Rudar je u Pljevljima pobijedio Petrovac 1:0 i zabilježio drugu pobjedu ove sezone.

Strijelac odlučujućeg pogotka bio je Vuk Striković u 66. minutu.

Sutjeska je u Beranama savladala plavsko Jezero 2:0, golovima Milivoja Raičevića u 45. i Milutina Osmajića u 89. minutu.

To je nikšićkom timu prvi trijumf ove sezone, dok je povratnik u društvo najboljih (Telekom prva CFL) doživio prvi poraz u dosadašnjem dijelu takmičenja.

Za 20 sati igraju se dueli Budućnosti i OFK Titograda pod Goricom, odnosno Zete i Dečića u Golubovcima.