Titograd savladao Onogošt
FSCG
U prvoj utakmici 10. kola 1. Futsal lige Crne Gore, Titograd je savladao Onogošt rezultatom 3:1 i preuzeo prvo mjesto na tabeli.

Ovo je s pravom bio jedan od derbija kola jer obije su obije ekipe pokazale visok kvalitet u dosadašnjem toku šampionata. Ovom pobjedom Titograd se našao na vrhu tabele i dijeliće prvo mjesto sa ekipom Bajo Pivljanin, koja ima utakmicu manje.

Domaćin je poveo u 3. minutu preko Arijana Efovića i to je bio rezultat prvog poluvremena. Onogošt je poravnao u 22. minutu a strijelac je bio Miloš Durutović. Taj rezultat je bio na snazi sve do 27. minuta kada je Srđa Kosović pogodio svoju mrežu i tako je Titograd opet došao do prednosti.

Konačnih 3:1 postavio je Dejan Miličić u 33. minutu. Treba napomenuti i da je Nikola Lončar iz Onogošta isključen u 35. minutu nakon drugog žutog kartona.

Za vikend su planirana dva meča 10 kola 1. Futsal lige. U subotu, Bajo Pivljanin će igrati sa Cattaro 2019 i pokušati da se vrati lidersku poziciju dok će u nedjelju KMF Nikšić dočekati KMF Gorštak koji je i dalje bez bodova.