Torino zaustavio "zebre" (VIDEO)

U 11. kolu Serije A, Torino osvojio cijeli plijen pobijedivši ekipu Udinezea – 1:2

“Bikovi” su prekinuli negativan niz od pet utakmica bez pobjede, a “zebre” su pretrpjele tek drugi poraz u novoj sezoni italijanskog fudbala, na kraju: Udineze – Torino 1:2!

Gosti su u 14. minutu stigli do prednosti, Mirančuk je progirao Ainu, a ovaj rezantnim udarcem pocijepao mrežu domaćina. Uzvratio je Udineze preko možda i najboljeg igrača u svom timu – Delofeu je u 26. minutu kaznio veliku grešku u odbrani Torina. Trijumf gostima obezbijedio je Pjetro Pelegri u 69. minutu, majstorski mu je asistirao reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić.

Udineze je ostao šesti na tabeli, ima 21 bod, dok su “bikovi” sada deveti sa 14 bodova.