Zvezda ubjedljivo protiv Kairata!

Crvena zvezda je u polufinalu kvalifikacija za Ligu šampiona, jer je savladala Kairat iz Almatija u revanšu u Beogradu ubjedljivih (5:0).

Zvezda je prvi meč u Kazahstanu izgubila sa 2:1, ali je već do poluvremena revanša na stadionu “Rajko Mitić” imala tri gola prednosti, pošto su pogađali Katai, dva puta a između njegovih pogodaka se upisao i Francuz Loi Dioni na asistenciju pojačanja iz Austrije, Dragovića.

Ivanić je pogodio početkom nastavka, a konačan ubjedljiv rezultat Falko u 56. minutu.

Za Kairat nije igrao Nebojša Kosović zbog povrede u 13. minutu prvog meča, dok je u ekipi Zvezde Nikola Krstović igrao od 67. minutu umjesto Dionija.

U polufinalu kvalifiakcija Zvezda igra s Moldavskim Šerifom, koji je ukupnim rezultatom 4:1, eliminisao Alaškert iz Jeremnije.