Urugvaj
Fudbalska reprezentacija Urugvaja lako je savladala Boliviju u okviru kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo – 4:2.

U sjenci skandala koji je dogodio u Resifeu, na meču između Brazila i Argentine, Urugvaj je upisao očekivanu, ali izuzetno važnu pobjedu u trci za Katar.

Iako bez dva najbolja napadača, Kavanija i Suareza, Urusi su u odličnom ritmu odigrali utakmicu.

Golovima De Araskaete u 15. i Valverdea u 31. minutu, domaći su imali sigurnu prednost na poluvremenu.

Alvarez i De Araskaeta su pogađalui u drugom poluvremenu, dok je oba gola za Bolivijce postigao Moreno.

Paragvaj i Kolumbija podijelili su bodove u Asunsionu – 1:1.

Sanabria je donio domaćinu prednost u 40. minut, nakon odličnom prodora Anhela Morena po lijevoj strani.

Izuzetno važan bod Kolumbijci su osvojili golom Kvadrada iz jedanaesterca, u 53. minutu.

Golova nije bilo u duelu Ekvadora i Čilea, dok je Peru sa 1:0 savladao Venecuelu.