Milojević: "Zaboravljamo ovu utakmicu i okrećemo se novim izazovima!"

Crvena Zvezda ostvarila je ubedljivu pobjedu u Inđiji, utakmica je završena rezultatom 5:1.

Trener Inđije Goran Milojević, inače nekadašnji fudbaler Crvene zvezde i Partizana, iznenadio je svojim objašnjenjem pred kamerama TV Arena Sporta kada je u pitanju loša igra njegovog tima u prvom poluvremenu.

”Mora da je bila ispumpana lopta u prvom poluvremenu. Primili smo one golove, nismo mogli da se vratimo… Ne mogu da prepoznam moje momke u toj polovini susreta, a u drugoj je Zvezda već popustila gas.

Naravno, nismo mi očekivali da se ‘vadimo’ protiv Zvezde, to bi bio apsurd.

Gledaćemo da se u preostalom dijelu šampionata okrenemo onome što nam je preostalo, a o ovom meču – šta da kažem: prvo poluvrijeme lopta bila je kockasta! Jeste malo bila ispumpana, došla je do mene. No, zaboravljamo ovu utakmicu i okrećemo se novim izazovima”, zaključio je Milojević.