selta
Sevilja / Twitter

U utakmici između Selte i Sevilje gledaoci su mogli da vide pravu goleadu.

Fudbaleri Sevilje u jednoj fenomenalnoj utakmici napravili su sjajan preokret, i ostvarili pobjedu rezultatom 4:3, u 30. kolu španske La Lige.

Gosti su došli prvi do vođstva već u 7. minutu kada je Kounde uspio da savlada golmana domaćeg sastava.

Nije se dugo čekalo na odogovor Selte, Aspas je u 20. minutu iskoristio priliku da iz jedaneasterca donese svom timu izjednačenje.

Isti fudbaler je tri minuta kasnije, donio totalni preokret svom timu. Aspas je odlično reagovao na dodavanje Suareza sa vođstvo svoje ekipe.

Fudbaleri Sevilje se nisu odmah predali, pa je tako Fernando u 35. minutu donio drugo izjednačenje na meču.

Da Selta na poluvreme ode sa prednošću od jednog gola, potrudio se Mendez koji je iskoristio još jednu asistenciju Suareza.

Činilo se da je Sevilja u podređenom položaju, a onda je uslijedio totalni preokret, prvo je Ivan Rakitić u 60. minutu, donio treće poravnanje na večerašnjoj utakmici.

A onda je Papu Gomez postavio konačnih 4:3, u 76. minutu u korist tima iz Andaluzije.