Vojvodina i dalje bez primljenog gola

Novosadska Vojvodina ostvarila je novu pobjedu u Superligi Srbije, pošto je u Kragujevcu savladala Radnički sa 2:0.

Novosadska “stara dama” je tako nastavila trku sa Crvenom zvezdom i tim sa “Karađorđa” je neporažen i ima deset bodova, dok Kragujevčani ostaju na pet bodova. Takođe, Voša je jedini tim koji do sada u ligi nije primio gol, pa ima gol razliku 7:0!

Inače, kiša je u Kragujevcu padala prije i tokom samog meča što je igračima obje ekipe znatno otežalo posao.

vojvodin
Vojvodina u narednom kolu igra protiv Crvene zvezde

U takvim uslovima bolje su se snašli fudbaleri Vojvodine, koji nisu imali rješenja u prvom, ali su zato proradili u drugom poluvremenu.

Vodeći gol za goste postigao je Veljko Simić u 62. minutu, da bi pet minuta prije kraja pobedu potvrdio Malbašić poslije odličnog prodora Zukića.

U narednom kolu, Vojvodina dočekuje Crvenu zvezdu, dok Radnički 1923 gostuje ekipi Voždovca.