Voždovac savladao Novi Pazar

Večeras je Voždovac na svom terenu savladao ekipu Novog Pazara rezultatom 3:2.

Pred kraj prvog poluvremena za ekipu Voždovca gol je postigao Stefan Hajdin.

Nakon samo šest minuta igre u nastavku meča, domaćini su iznudili jedanaesterac koji je u gol pretvorio Vujnović i prednost ”Zmajeva” je duplirana na 2:0.

Pazarci su petnaest minuta kasnije postigli gol i bilo je 2:1, zaslugom Mladenovića, ali u 81. minutu Vujnović svojim drugim golom ponovo uvećava prednost domaćeg tima.

Do kraja, još jedan penal, ali u korist gostiju u 90. minutu, kada je Aganspahić bio precizan sa bijele tačke.

Imali su Pazarci još šest minuta nadoknade vremena da pokušaju da izbjegnu poraz, ali u tome nisu uspjeli, Voždovac je zadržao vođstvo i zasluženo trijumfovao.

”Zmajevi” sada imaju šest bodova iz prvih pet kola, nalaze se na devetom mjestu, a Novi Pazar je ostao samo na jednom bodu iz četiri odigrana meča.