Zinedin Zidan: Okrećemo se novim izazovima

Trener madridskog Reala Zinedin Zidan kaže da njegova ekipa ne smije da gubi glavu poslije poraza u polufinalu Superkupa od Atletik Bilbaoa.

Kraljevski klub je izgubio od Baskijaca sa 2:1 i propustio priliku da dođe do prvog trofeja u sezoni.

„U prvom poluvremenu smo bili loši, nijesmo počeli dobro meč i oni su postigli dva gola iz dvije šanse. To je uvek teško kada vam se dogodi. Pritiskali su nas visoko, gubili smo lopte koje generalno ne gubimo. Na kraju smo promijenili i formaciju, ali nijesmo uspjeli da izbjegnemo poraz„, rekao je Zinedin Zidan i dodao:

„Bez obzira na sve, moramo da nastavimo da radimo vrijedno. Odmorićemo se prvo i onda misliti o narednim utakmicama. Okrenućemo novi list. Ne smijemo sada da gubimo glavu„.

Kraljevski klub sljedeću utakmicu igra 20. januara protiv Alkojana u Kupu Kralja, a zatim tri dana kasnije sa Alavesom u kolu La Lige.