Zvezda
Crvena Zvezda je nakon 120 minuta igre na stadionu “Rajko Mitić” protiv najljućeg rivala, Partizana, u finalu Kupa Srbije slavila nakon izvođenja penala koji su završeni 5:3 u korist Zvezde.

Imali su i jedni i drugi šanse u oba poluvremena da postignu gol ali izostala je realizacija zbog čega se pobjednik morao odlučiti penal serijom u kojem je pobijedila Crvena Zvezda i osvojila pehar prvaka Kupa Srbije sezone 2020/21 i večeras proslavila duplu krunu.

Za Zvezdu je to prva dupla kruna nakon 13. godina te ova titula ima još veći značaj za ekipu ali i stratega Zvezde, Dejana Stankovića koji je ostvario ogroman uspjeh na klupi crveno-belih.