Crvena zvezda je stigla do novih bodova u 29.kolu Super lige Srbije

Zvezda je u gostima savladala Napredak rezultatom 1:4.

Današnji meč se igrao po veoma teškim uslovima za igru, što zbog terena koji je u lošem stanju, što zbog kiše.

Prvih 20. minuti nije bilo velikih šansi ni za jedan ni za drugi tim. Dok samo minut kasnije crveno-bijeli nisu dobili šansu.

Naime, došlo je do penala jer je lopta udarila Sprema u ruku, pa je sudija dosudio penal.

Aleksandar Katai je bio siguran za 0:1.

Četiri minuta kasnije gosti su ponovo postigli gol. Ovoga puta ni Falćineli nije pogriješio.

Prvo poluvrijeme zavšeno je rezultatom 0:2.

Nastavak meča je bio dosta mirniji sve do 71.minuta kada je Zvezda povela sa 0:3. Pogodak svom timu donio je El Fardou Ben.

Samo minut kasnije Napredak je smanjio rezultat, nakon odličnog centrašuta sa desne strane Luka Milunović je pogodio mrežu za rezultat 1:3.

Međutim goleada se nastavila, pa je Milan Pavkov tri minuta kasnije postigao gol.

Meč između Napredka i Crvene zvezde odigran je na Stadion Mladost Kruševac.