atalanta
Meridianbet: Serie A

Atalanta u okviru 25. kola Serije A dočekuje Sasuolo u Bergamu na “Atleti Azzuri d’Italia” stadionu.

Sjajna Atalanta igra fenomenalnu sezonu. U Ligi Šampiona prošli su u četvrtfinale pobijedivši Valensiju u oba meča dok u Seriji A zauzimaju četvrto mjesto i vode borbu sa Romom oko plasmana u Ligu Šampiona naredne godine. Danas protiv Sasuola su veliki favoriti za čiju pobjedu Meridian daje kvotu 1.38.

Što se tiče same igre, Atalanta kao da nije tim iz Italije jer igraju totalno ofanzivni fudbal propraćen sa dosta golova. Često smo vidjeli od njih mnogo mečeva u kojima bude više od 5,6,7 čak i 8 golova. Ne sumnjamo u njihovu efikasnost ni u ovom meču. Čak što više mnogo su ambiciozni i spremni da se pokažu u najboljem izdanju. Meridian predlaže igru 1&5+ za koj daje sjajnu kvotu 3.60 ili samo jednostavno 7+ golova po fenomanalnoj kvoti 12.

Iličić, Zapata i Muriel rešetaju mreže protivnika i ne biraju poluvrijeme i perioda kada dolaze do golova. Meridian tako svojim igračima nudi savršenu igru I2-3&II3+ golova za koju daje fantastičnu kvotu 7.15.