Sjajni Bate Borisov došao na sve igre! Meridianbet prognoza bila je više nego uspješna!

Bate Borisov je kao gost slavio sa rezultatom 1:3 u meču sa Brestom i potvrdio lidersku poziciju.

Meridianova prognoza je osim sigurne ‘dvojke’ bila i na golove Bate Borisova što se ispostavilo kao dobitna kombinacija.

Bate je sjajno otvorio meč. Znali su da su igrači Dinamo Bresta umorni zbog meča sa Energetikom, pa su u prvom poluvremenu forsirali brzu igru. Igra je bila tečna, a prvo poluvrijeme bilo je veoma zanimljivo.

Igrao se 31. minut, a pritisak Batea je bio žestok. Nakon kornera sa desne strane, najviši u skoku bio je Stanislav Dragun koji udarcem glavom donosi svom timu prednost. Ipak, poravnanje i ispostavilo se na kraju, utješni gol stiže nakon samo 10-tak minuta. Opuštena igra veznjaka gostiju donosi grešku u predaji lopte. Savitski prodire po desnom boku, daje sjajnu loptu kroz nespremnu odbranu Batea, a Milevski efikasno završava ovu sjajnu akciju. Poluvrijeme 1:1.

Trener Batea, Kiril Alševski pribrao je svoje igrače i vratio ih na staru taktiku. Nema opuštanja nego samo tečna igra i tjeranje protivnika da što više trči. Sve je teklo po planu u drugom poluvremenu pa tada i slijedi nagrada za uspješan trud.

74. minut se igrao, odbrana Bresta ostaje statična nakon intervencije Pavličenka što koristi Nekhajčik i ponovo donosi prednost gostima. Nedugo zatim, igrao se 80. minut, uslijedila je greška igrača Bresta na sredini terena. Loptu kupi Nemanja Milić, koji je ušao samo tri minuta prije toga. Vješto je čuva do ivice šesnaestrca, a zatim sjajnim šutem postiže gol. Ispostavilo se na kraju da je to i konačan rezultat meča.

Sjajan Bate i Meridianova prognoza bila je kristalno jasna i dobitna!