Bate
Bate
Aktuelni šampion Vysshaya lige Bjelorusije, Dinamo Brest na otvaranju 10. kola dočekuje Bate Borisova. Meč će se odigrati na stadionu “Regional Sport Complex Brestskiy” sa početkom u 18:00h.

Od 2006. do 2019. godine dominaciju Borisova u Bjelorusiji prekinuli su Soligorsk 2013. i Dinamo Brest prethodne godine. Koliko žele povratak na tron govori podatak da su već poslije devet kola lideri na tabeli. Za motivaciju u nastavku takmičenja i ispunjavanju svojih ciljeva boljeg osjećaja nema nego pobijediti aktuelnog šampiona, ondosno tim koji vam je oteo tron. Zato danas Meridianbet vjeruje u pobjedu Borisova i tipuje na njihovu pobjedu po sjajnoj kvoti.

Bate je i u sjajnoj golgeterskoj formi. Na prethodna tri meča u ligi postigli su čak 11 golova. Sigurno je da će mreža Dimano Bresta biti puna. Meridianbet predlaže igru Bate postiže 3+ golova.

Dinamo Brest je u prethodnom meču bezuspješno jurio rezultatski minus protiv Energetika. Znate koliko samo to energije troši i ako na to dodamo da nije došlo do povoljnog rezultata, igrači su potrošeni i emotivno i fizički. Sve što mogu dati u ovom meču je prvo poluvrijeme. Trener Borisova, Kiril Alševski je iskusan stručnjak pa će krenuti svoju najbolju igru da pruža u drugom poluvremenu. Iz tog razloga igra na pobjedu Batea i 2+ golova u drugom poluvremenu postaje idealno rešenja za ovaj meč.

Budi i ti dio Bateovog slavlja danas i zaradi brdo para – samo u Meridianu!