Beveren
Meridianbet: Waasland Beveren vs Standard
Vasland Beveren u okviru 2. kola Jupiler lige Belgije dočekuje Standarda na stadionu “Treethiel” u Beverenu od 19:00h.

Registrujte se OVDJE. Meridian vam daruje 5€ bonusa i 100 besplatnih spinova BEZ USLOVA.

U nekoliko prethodnih sezona Standard ne može da održi ritam u šampionatu Belgije i ne predstavljaju više strah i trepet kao nekada. Osim toga veoma su nepouzdani postali za kladioničare pa je teško prognozirati kada će pobijediti, a kada izgubiti. Danas iako su favoriti po kvoti 1.57 u Meridianu, treba to uzeti sa rezervom. Dupla šansa 1X je 2.33,pa ukoliko su vas razočarali više vrijeme je da naplatite njihove kikseva.

Ono što je pouzdano kod njih su golovi. Često na gostovanjima igraju otvoreno. Jureći pobjedu ne zatvore sve prilaze golu. Za igru GG da oba tima daju gol Meridian vam nudi kvotu 1.89 dok je za 3+ golova spremio kvotu 1.81.

Oba tima ulaze u meč posle pobjeda u prvom kolu. Krenuće odmah da nametnu svoj ritam. Da bude dva ili više u prvom poluvremenu I2+ Meridian vam nudi odličnu kvotu 2.70 dok je za igru da oba tima daju gok u prvom poluvremenu IGG spremio sjajnu kvotu 4.70.

Ukoliko ste igrač Meridianove opklade na kombinaciju golova po poluvremenima, predlog je I2-3&II2-3 po fenomenaonoj kvoti 7. Zaista vrijedi probati!