Braunšvajn vs Herta
Meridianbet: Braunschweig vs Hertha
Braunšvajn večeras od 20:45h na stadionu “Eintracht” dočekuje Hertu u okviru 1/32 finala DFB Pokal kupa Njemačke.

Ukoliko još uvijek nemate nalog na sajtu meridianbet.me, registrujte se i kao poklon dobrodošlice sportska kladionica Meridian te čašćava sa bonusom u iznosu od 5 eur i 100 besplatnih spinova!

Braunšvajn je odigrao sjajnu sezonu u trećoj ligi i zasluženo završio na trećem mjestu na tabeli. Na taj način sebi obezbijedio plasman u Cvajtu. Ono po čemu su bili prepoznatljivi je igra na golove. Igrači koji igraju na te igre su im uvijek upućivali riječi hvale, a oni za uzvrat uz meča u meč dolazili na sve igre. Danas protiv favorizovane Herte po kvoti 2.07 u Meridianu moraju pokušati da na svoj prepoznatljiv način dođu do povoljnog rezultata

Zato tipovanje na konačan ishod ostavimo po strani i posvetimo se golovima. Da bude tri ili više gola Meridian nudi kvotu 1.86, a nelogično je da takva igra bude dobitna, a da oba tima ne postignu po gol. Za tu igru GG&3+ Meridian je ponudio još bolju kvotu 2.26.

Herta je imala turbulentnu godinu. Na kraju, poslije izmjene nekoliko trenera Labadija je ostao na klupi, ali sa veoma lošim rezultatima završio sezonu. Tako je odigrao i pripremne prijateljske utakmice pa Braunšvajn tu vidi svoje šanse da priđe golu. Da postignu gol u prvom poluvremenu Meridian nudi sjajnu kvotu 2.37, a da to bude prvi gol u prvom poluvremenu dobijate kvotu odličnih 3.20.

Kraj sezone u Njemačkoj donio nam je nekoliko odličnih duela i velikih iznenađenja. Da li ćemo na otvaranju ove već vidjeti jedno?