Crvena zvezda
Crvena zvezda će u Gentu od 18 sati i 55 minuta pokušati da napravi veliki iskorak ka plasmanu u nokaut fazu Lige Evrope.

Beogradski tim je dosta dobro odigrao prvi krug takmičenja, pa sa šest bodova i izglednim šansama za plasman u naredni krug dočekuje preostala tri kola.

U prvom meču na stadionu Rajko Mitić, Crvena zvezda je slavila sa 2:1, a sa istim ciljem izabranici Dejana Stankovića otputovali su i na revanš.

Trener Zvezde u večerašnjem susretu neće moći da računa na Gobeljića, Rodića, Kangu i Sanoga, što će sigurno predstavljati veliki problem.

Ipak, ni Gent neće biti kompletan pošto u timu neće biti par standardnih prvotimaca.

Nekadašnjeg prvaka Evrope čeka težak zadatak u Belgiji. Pobjeda gostiju u Gentu u Meridianu je plaćena kvotom 3.05 , a naš predlog je GG sa kvotom 1.63.

7 KOMENTARI

1. Biće preteško večeras ostati neporažen. Gent je daleko iznad Zvezde po svim parametrima, čak i kada su u najjačem sastavu. Nema tu šta. Odigrati kao Javor protiv njih i izdržati. Dao bih Radulu šansu zadnjih 20tak minuta da malo osjeti teren, i nadati se da će da zablista kad protivnik baci sve snage u napad. Zvezda će stvoriti bar dvije šanse, nadajmo se da će Falći ili neko drugi (možda Ivanić, Milunović) da ih iskoriste. Bar jednu. Svi zajedno do Zvezdinog proleća!

2. Da se ne lazemo, u trenutnoj situaciji bod bi bio kao kuca ma koji od postojecih igraca da istrce na teren i u kojoj god formaciji. Zato, nakon utakmice u koliko izgube nemojte pljuvati nikog, jer ovaj prinudni sastav jednostavno nema kvalitet. Da se ne lazemo i ne lozimo.

3. Ne igra “ime igraca” vec tim. Vazi za oba protivnika. Ko god da izadje na teren nosi dres Crvene Zvezde, i mora da se bori da trci, ujeda… nema izgovora… mora da se vidi trener njegov sistem, bez obzira ko istrci na teren oni moraju da znaju sta da rade. Zato nose dres i primaju platu….