Francuska ruši Španiju za trofej Lige nacija, a Meridian na ''dvojku'' nudi najveću kvotu - 2.65!

Španija i Francuska odigraće večeras od 20 sati i 45 minuta, na San Siru u Milanu, utakmicu za trofej drugog izdanja Lige nacija.

Biće to 36. međusobna utakmica u 100 godina dugom rivalstvu.

Španci su u polufinalu pružili sjajnu partiju protiv aktuelnog šampiona Evrope – Italije i pobjedom od 2:1 izborili su meč za trofej.

Sa druge strane, Francuska je odigrala ludu utakmicu. Gubili su svjetski šampioni na poluvremenu sa 2:0, ali su u nastavku uspjeli da preokrenu i da zarade mjesto u velikom finalu.

Obje reprezentacije su izuzetno kvalitetne i jasno je da su sami vrh svjetskog reprezentativnog fudbala, što nam garantuje odličan i neizvjestan meč.

Mi prednost dajemo ”trikolorima”, pa vam predlažemo da odigrate ”dvojku” uz najveću kvotu u – 2.65!

Što se tiče igre na golove, GG3+ je opcija koju vrijedi probati sa kvotom – 2.48!