Meridianbet: Spezia vs Chievo

Specija dočekuje Kijevo u okviru revanš meča polufinala plej ofa za ulazak u Seriju A, na stadionu “Alberto Picco” večeras od 21:00h.

Nemaš Meridian nalog!? Odmah se registruj OVDJE. Meridian ti daje 5€ bonusa i 100 besplatnih spinova dobrodošlice.

Kijevo je slavio u prvom meču sa 2:0. Bili su veoma precizni i tačni, a do vođstva od 2:0 stigli prije 10. minuta susreta. Sjajnom odbranom držali sve pod kontrolom do zadnjeg trenuta meča. Malo ih je i sreća poslužila jer Specija nije iskoristila penal u 58. minutu meča.

Večeras idu u Speciju da zavrse posao. Da opet slave Meridian vam nudi kvotu sjajnih 4.20 dok je za pobjedu Specije kvota 2.

U Speciji su svjesni da pobjeda mora biti ubjedljiva i sa više od dva gola razlike. Tako da za razliku od prvog meča gdje je bilo manje golova danas očekujemo goleadu. Da bude četiri ili više Meridian nudi kvotu 4.10 dok je za pet ili više spremio sjajnu kvotu 8.60.

Sa druge strane i Kijevo je svjestan da mu je potreban gol. Da ga postignu u prvom poluvremenu GI1+ Meridian nudi kvotu 2.73 dok je za dva njihova gola u prvom poluvremenu GI2+ ponudio fenomenalnu kvotu 12.

Kijevo je iskusnija i mnogo uspješnija ekipa. Veoma blizu su Seriji A. Da li ste našli vašu kvotu za ovaj meč?