Meridianbet: Inter vs Napoli

Inter večeras od 21:45h na “Guiseppe Meazza” stadionu u Milanu dočekuje Napoli u okviru 37. kola Serije A.

Meridian te časti sa 10€ bonusa i 100 besplatnih spinova dobrodošlice! OVDJE se registruj.

Nakon pobjede Juvea nad Sampdorijom, Inter se oprostio od titule iako su do poslednjeg dana vjerovali u uspjeh. Takav mentalitet i pobjednički karakter usadio im je Konte ali treba malo više od same volje da bi se osvojio Skudeto. Međutim, iako će svi misliti da su pali na psihološkom planu i da neće naći motiv za pobjedu, Konte ga vidi u osveti za izbacivanjeniz kupa. Zato Meridian tipuje na njihovu pobjedu i nudi kvotu 2.05.

Konte je malo skinuo pritisak sa ekipe pa osim što pobjeđuju postižu i dosta golova. U prosjeku 2-3 po meču. Meridian vam za ovu igru D2-3 nudi odličnu kvoti 2.26.

Od poslednjih šest mečeva u četiri je Inter dva do tri gola postigao u drugom poluvremenu. Očigledno je to pobjednička taktika Kontea. Da danas budu uspješni na tom planu odnosno da postignu 2-3 gola u drugom poluvremenu Meridian vam poklanja fenomenalnu kvotu 3.95.

Napoli je obezbijedio Ligu Evrope pobjedom u kupu i motiv za pobjedu teško će pronaći. Može li Inter tako do prva dva gola na meču? Kvota je za tačan rezultat bilo kada 2:0 odličnih 3.11 pa vrijedi probati!