Meridianbet: The City Calling Stadium

Longford večeras od 20:45h dočekuje Veksford u okviru 9. kola Irske Divizije 1. Meč će se odigrati na stadionu “City Calling” pred ograničenim brojem gledalaca.

Ukoliko još uvijek nemate nalog na sajtu meridianbet.me, registrujte se OVDJE i pokupite 100 besplatnih spinova! Ukoliko uplatite prvi depozit u roku od 3 dana od dana registracije, dobijate 200% bonusa na prvu uplatu.

Meridian je za favorita u ovom meču stavio Lonforda. Kvota je solidnih 1.53, ali zašto je to tako kad su pozicijama na tabeli gotovo isti?

U pitanju je međusobni susret koji nam daje totalnu dominaciju Lonforda. Čak devet vezanih trijumfa za njih.

Nisu to bile toliko ubjedljive pobjede sa velikom gol razlikom ali Veksford je uspio samo u dva od tih devet duela da zatrese mrežu Lonforda. Ukoliko mislite da će se niz nastaviti takvom pobjedom 1&NG Meridian nudi kvotu 2.47.

Broj golova Lonforda i tim duelima teško da je prešao broj tri, a kako ove sezone imaju problem sa realizacijom prosjek golova po utakmici pao je ispod 1. Ne možemo očekivati više od dva gola u mreži Veksforda. Meridian nudi kvotu 1.65 za igru D1-2 gola. Ukoliko mislite da će se to desiti u prvom poluvremenu DI1-2 Meridian nudi kvotu 1.78 dok je za identičan učinak u drugom DII1-2 kvotu 1.65.

Većina bi očekivala da su ovakve pobjede došle ‘iz iksa’ ali to u ovim mečevima nije bio slučaj. Čak sedam pobjeda Lonforda došlo je iz prvog poluvremena. Šanse su velike da i ova dođe, a Meridian vam nudi sjajnu kvotu 2.19 na igru 1-1. Dadajte na nju igru 0-2 gola, a Meridian će vam pokloniti kvotu 6.60 koju morate razmotriti još jednom.