Mančester Siti danas dočekuje Liverpul!

Mančester Siti danas od 21:15h na stadionu “Etihad” dočekuje Liverpul u okviru 32. kola Premier lige.

Pobjedom nad Kristal Palasom i porazom Mančester Sitija od Čelsija Liverpul je posle dugih 30 godina šampion Premier lige. Zanimljivo da je se to upravo dogodilo pred današnji meč na kojem će Gvardiola i zvanično pružiti ruku i čestitati Klopu na ovako ubjedljivo osvojenu tituli. Definitivno, fokus Sitija je na Ligu Šampiona i neostvarene snove dok je Liverpul ovim trofejom praktično završio sezonu.

Dosta slabosti,nezainteresovanosti i opuštanja u Sitijevoj igri vidjeli smo u duelu sa Česlijem što Klop želi da iskoristi i napumpa ekipu samopouzdanjem za sledeću sezonu. Meridian smatra da je Liverpul bliži pobjedi i u većoj želji da pokaže moć u ovom derbiju i nudi kvotu 3.40 na njihovu pobjedu.

Ove sezone odigrali su jedan meč na Enfildu gdje je domaćin razbio Mančester Sitija. Posle svega trinaest minuta bilo je 2:0 za Liverpul. Da Liverpul opet bude taj koji će prvi do gola u prvom poluvremenu Meridian nudi sjajnu kvotu 2.93 dok je kvota 8.50 da prvih deset minuta ode u korist gostiju.

Mane, Salah i Firmino su nezaustavljivi. Ne zna de ko je veća prijetnja po gol. Za Salahov gol danas Meridian nudi kvotu 2.30, za Maneov 2.60 dok je za Firminov odličnih 3.10. Izaberite vašeg golgetera!