Meridianbet: Brest vs Marseille

Brest u okviru drugog kola Lige 1 dočekuje Marseja na stadionu “Francis-Le Ble”. Meč će početi u 21:00h.

Ukoliko još uvijek nemate nalog na sajtu meridianbet.me, registrujte se OVDJE i pokupite 100 besplatnih spinova! Ukoliko uplatite prvi depozit u roku od 3 dana od dana registracije, dobijate 200% bonusa na prvu uplatu.

Brest je krenuo porazom od Nima, izgubili su sa 4:0. Taktika nije bila loša, ali odbrana je ta koja je praktično iz svake šanse primila gol. Večeras dočekuju Marseja kojem će ovo biti prvi meč od početka šampionata i biće veoma motivisani da iskoriste ovu priliku loše odbrane Bresta. Kvota od 2.14 u Meridianu je sjajna na pobjedu Marseja.

Kako su u prvom meču kapitulirali već posle osam minuta,vicešampion Francuske pokušaće na taj način da dođe do svoje pobjede. Ukoliko vjerujete u pobjedu Marseja,velike su šanse da dođe iz prvog poluvremena 2-2. Meridian za ovu igru daje 3.25 kvotu.

Poslednjih godina Brest je pravio ogromne probleme Marseju i uvijek im je otežavao put do pobjede. Ovo je prava prilika da Marsej napuni mrežu Bresta i zakuca ih za dno tabele. Da postignu četiri gola G4+ kao i Nim,Meridian nudi fantastičnu kvotu 10.50.